Division Three

Aggregates

Name

Club

Won

Played

%

Shane Whitmore

Parkstone C2

31

out of

40

77%

Sean Ennis

Bell Green C

28

out of

38

73%

Paul Wilkinson

Kenilworth C1

27

out of

36

75%

Gary Baines

Kenilworth C1

26

out of

36

72%

Steve Mapes

Kenilworth C1

26

out of

36

72%

Ian Hayfield

Bell Green C

26

out of

36

72%

Chris Thompson

Balsall C

26

out of

36

72%

Ian Martin

Jaguar C

25

out of

34

73%

Archie Hughes

Jaguar C

24

out of

34

70%

Ryan Hinch

Cheylesmore C

23

out of

38

60%

Fred Morton

Jaguar C

20

out of

26

76%

Bill Farthing

Kenilworth C2

20

out of

32

62%

Colin Quick

Kenilworth C1

20

out of

36

55%

Frank Felton

Bell Green C

20

out of

38

52%

John Ross

Masseys C

20

out of

40

50%

B Hale

Cheylesmore C

19

out of

24

79%

Ian Davies

Masseys C

19

out of

28

67%

Hincey Chauhan

Balsall C

18

out of

22

81%

Ray Walton

Kenilworth C2

18

out of

30

60%

Paul Humphries

Bell Green C

18

out of

32

56%

Dougie Howe

Kenilworth C2

18

out of

36

50%

Norman Watts

Parkstone C1

17

out of

32

53%

John Oakley

Masseys C

17

out of

34

50%

Shane West

Jaguar C

16

out of

20

80%

Jaswinder Singh

Parkstone C1

15

out of

28

53%

Rob Green

Parkstone C2

15

out of

32

46%

Andy Smith

Kenilworth C1

15

out of

36

41%

John King

Cheylesmore C

14

out of

18

77%

Phil Hobbins

Balsall C

13

out of

24

54%

Brian White

Parkstone C1

13

out of

36

36%

Nigel Williams

Kenilworth C2

13

out of

38

34%

Steve Rice

Jaguar C

12

out of

20

60%

Francis Beechey

Parkstone C2

12

out of

26

46%

Guy Johnston

Parkstone C2

12

out of

34

35%

Bill Somers

Parkstone C1

12

out of

38

31%

Nigel Perry-Ogden

Balsall C

11

out of

16

68%

Shane Buckley

Masseys C

11

out of

18

61%

Terry Jones

Masseys C

11

out of

34

32%

Lewis Surtees

Cheylesmore C

10

out of

18

55%

Gary Wilson

Cheylesmore C

10

out of

26

38%

Jamie Forster

Parkstone C2

10

out of

30

33%

Paul Jephcott

Bell Green C

10

out of

30

33%

Nathan Hinch

Cheylesmore C

10

out of

32

31%

Paul Martin

Jaguar C

9

out of

18

50%

Pete Wilson

Kenilworth C2

9

out of

32

28%

Bill Short

Bell Green C

8

out of

14

57%

Kenny Jones

Parkstone C2

8

out of

20

40%

Susheel Gill

Parkstone C1

8

out of

22

36%

Pat McQuinn

Jaguar C

7

out of

20

35%

Tony Plumb

Masseys C

7

out of

28

25%

George Cotterill

Kenilworth C2

5

out of

8

62%

Dean Jowett

Balsall C

5

out of

20

25%

Jai Glass

Parkstone C1

5

out of

20

25%

Terry Russell

Cheylesmore C

4

out of

18

22%

Robert Meakin

Balsall C

4

out of

18

22%

James Marshall

Balsall C

4

out of

22

18%

Stuart Morgan

Jaguar C

3

out of

6

50%

Dave Hancox

Jaguar C

3

out of

12

25%

Dave Sanders

Balsall C

3

out of

16

18%

T Wheeler

Balsall C

2

out of

2

100%

Paul Tapping

Masseys C

2

out of

4

50%

Paul Petrie

Kenilworth C2

2

out of

6

33%

Matt Freelove

Parkstone C2

2

out of

6

33%

Keith Lightfoot

Parkstone C2

2

out of

10

20%

Kieran Williams

Kenilworth C2

1

out of

4

25%

Derek Thompson

Balsall C

1

out of

4

25%

Tapan Debnath

Parkstone C1

1

out of

6

16%

Rahul Gill

Parkstone C1

1

out of

8

12%

Chris Colson

Cheylesmore C

1

out of

8

12%

Dan Allen

Masseys C

1

out of

8

12%

Jordan Hinch

Cheylesmore C

1

out of

12

8%

Lee Jones

Cheylesmore C

0

out of

6

0%

Steve Mundy

Masseys C

0

out of

6

0%

Terry Parkin

Kenilworth C2

0

out of

4

0%

Harry Foulstone

Parkstone C2

0

out of

2

0%

Kenny Jones

Bell Green C

0

out of

2

0%

Peter McTigue

Parkstone C2

0

out of

0

0%

Norman Harriman

Masseys C

0

out of

0

0%

Dave Bates

Parkstone C2

0

out of

0

0%

Quinn King

Cheylesmore C

0

out of

0

0%

Steve Hallworth

Balsall C

0

out of

0

0%

Barry Colledge

Parkstone C1

0

out of

0

0%

Gary Twigger

Jaguar C

0

out of

0

0%

Dave Fuller

Kenilworth C1

0

out of

0

0%