Division Two

Aggregates

Name

Club

Won

Played

%

Darren Atkinson

Hen Lane B

18

out of

20

90%

Jake Willis

Balsall B

18

out of

20

90%

Danny Sayers

Parkstone B

15

out of

18

83%

Steve Dick

Wyken B

14

out of

18

77%

Rohin Prashar

Parkstone B

14

out of

20

70%

Robert Bayliss

Balsall B

13

out of

18

72%

Jaz Hundal

Hen Lane B

13

out of

18

72%

Charnjit Gahir

Hen Lane B

13

out of

20

65%

Gary Hurley

C.T.K. B

12

out of

18

66%

Craig Palmer

Masseys B

12

out of

18

66%

John Martin

Radford B

11

out of

14

78%

Mark Bevan

Masseys B

11

out of

18

61%

Andy Pearce

Balsall B

10

out of

10

100%

Nigel Sexton

Balsall B

10

out of

14

71%

Anthony Hallworth

Parkstone B

10

out of

14

71%

Sukhi Mahal

Wyken B

10

out of

16

62%

Dek Gent

C.T.K. B

10

out of

18

55%

Keith Benger

C.T.K. B

10

out of

18

55%

Mark Cutler

Wyken B

10

out of

18

55%

Harp Dhesi

Willenhall B

10

out of

20

50%

Mark Sheppy

Balsall B

9

out of

14

64%

Karl Reddan

Masseys B

9

out of

16

56%

Suresh Nar

Hen Lane B

9

out of

18

50%

Jaz Bains

Cheylesmore B

8

out of

16

50%

Steve Bayliss

Balsall B

8

out of

16

50%

Luke Wishart

Wyken B

8

out of

18

44%

Saul Radburn

Masseys B

7

out of

12

58%

Steve McKervey

Radford B

7

out of

14

50%

Dave Mulhern

Parkstone B

7

out of

16

43%

Steve Duncan

Parkstone B

7

out of

16

43%

Jake Proctor

Masseys B

6

out of

6

100%

Phil Stead

Masseys B

6

out of

10

60%

Jake Golding

Cheylesmore B

6

out of

12

50%

Dave Bolsom

Cheylesmore B

6

out of

18

33%

Aaron Lewis

Masseys B

6

out of

20

30%

Danny Price

Radford B

5

out of

10

50%

Kal Mattu

Willenhall B

5

out of

14

35%

Kevin Doyle

Cheylesmore B

5

out of

16

31%

Brian Clarke

Radford B

5

out of

16

31%

Radislaw Iwaniak

Radford B

5

out of

16

31%

Darren Dowlman

Wyken B

5

out of

18

27%

Chris Thompson

Balsall B

4

out of

4

100%

Mark White

Parkstone B

4

out of

4

100%

Dan Benger

C.T.K. B

4

out of

6

66%

Keon Dempsey

Parkstone B

4

out of

6

66%

Simon Yarwood

Cheylesmore B

4

out of

10

40%

Conor King

Cheylesmore B

4

out of

14

28%

Dorian Blunden

C.T.K. B

4

out of

18

22%

Paul Gibbs

Willenhall B

3

out of

6

50%

Chris Kelly

C.T.K. B

3

out of

10

30%

George McFarlane

Willenhall B

3

out of

18

16%

Bradley McFarlane

Willenhall B

3

out of

20

15%

Kamal Rathod

Cheylesmore B

2

out of

4

50%

Jason Randle

Willenhall B

2

out of

4

50%

Andrew Waller

Radford B

2

out of

6

33%

Martin Sheridan

C.T.K. B

2

out of

12

16%

Sean Wilson

Willenhall B

2

out of

18

11%

Daryl Coglan

Hen Lane B

1

out of

2

50%

James Marshall

Balsall B

1

out of

2

50%

Kevin Gaggini

Wyken B

1

out of

2

50%

Lal Baalu

Radford B

1

out of

6

16%

Jason Anderson

Hen Lane B

1

out of

6

16%

Quinn King

Cheylesmore B

1

out of

8

12%

Paul Stanton

Hen Lane B

1

out of

14

7%

Luke Avery

Parkstone B

0

out of

4

0%

Dean Jowett

Balsall B

0

out of

2

0%

Robbie Watson

Radford B

0

out of

2

0%

B Hale

Cheylesmore B

0

out of

2

0%

George Semple

Parkstone B

0

out of

2

0%

Phil Bunn

Hen Lane B

0

out of

2

0%

Stuart Nicol

Masseys B

0

out of

0

0%

Trevor Weston

Masseys B

0

out of

0

0%

Ahmet Hassan

Masseys B

0

out of

0

0%

Sid Seymour

Masseys B

0

out of

0

0%

Ron McGowran

C.T.K. B

0

out of

0

0%

Brian Sharp

C.T.K. B

0

out of

0

0%

Gary Lewin

Hen Lane B

0

out of

0

0%

Chris Stanton

Hen Lane B

0

out of

0

0%

Dean Letts

Hen Lane B

0

out of

0

0%

Scott Gregson

Wyken B

0

out of

0

0%