Division Three Aggregates

Name

Club

Won

Played

%

Keith Benger

C.T.K. C

15

out of

18

83%

Gary Baines

Triumph C

14

out of

18

77%

Mark Unett

Bell Green C

14

out of

18

77%

Sean Ennis

Bell Green C

14

out of

18

77%

Brendan Kelsey

Cheylesmore C

13

out of

16

81%

Phil Stead

Masseys C1

13

out of

18

72%

Mark Bevan

Masseys C1

13

out of

18

72%

Ian Davies

Masseys C2

12

out of

18

66%

Colin Quick

Triumph C

12

out of

18

66%

Dave Edge

Radford C

10

out of

12

83%

Shane Whitmore

Parkstone C2

10

out of

14

71%

Jake Willis

Balsall C

10

out of

16

62%

Nadeem Shahnawaz

Radford C

10

out of

16

62%

Dek Gent

C.T.K. C

9

out of

14

64%

Paul Wilkinson

Triumph C

9

out of

14

64%

Suresh Mistry

Radford C

9

out of

14

64%

Saul Radburn

Masseys C1

9

out of

14

64%

Frank Felton

Bell Green C

9

out of

16

56%

Karl Reddan

Triumph C

9

out of

18

50%

Robbie Watson

Radford C

8

out of

8

100%

Kamal Rathod

Parkstone C1

8

out of

10

80%

Martin Sheridan

C.T.K. C

8

out of

16

50%

Steve Mapes

Triumph C

8

out of

16

50%

Bill Somers

Parkstone C1

8

out of

16

50%

Martin Anderson

Cheylesmore C

8

out of

18

44%

Paul Humphries

Bell Green C

8

out of

18

44%

Harish Parekh

Radford C

7

out of

10

70%

Brian Sharp

C.T.K. C

7

out of

14

50%

Dan Benger

C.T.K. C

6

out of

8

75%

John Oakley

Radford C

6

out of

10

60%

Lal Baalu

Radford C

6

out of

12

50%

Hincey Chauhan

Balsall C

6

out of

12

50%

Ian Hayfield

Bell Green C

6

out of

16

37%

Barry Colledge

Parkstone C1

6

out of

18

33%

Robert Meakin

Balsall C

5

out of

8

62%

Terry Russell

Cheylesmore C

5

out of

10

50%

Pete Boulstridge

Parkstone C2

5

out of

10

50%

Susheel Gill

Parkstone C1

5

out of

12

41%

Tony Wheeler

Balsall C

5

out of

14

35%

John Ross

Masseys C2

5

out of

16

31%

Adam Edge

Radford C

4

out of

4

100%

John Beesley

Radford C

4

out of

4

100%

Devlin Gibb

Balsall C

4

out of

4

100%

Chris Kelly

C.T.K. C

4

out of

8

50%

Brian Blacker

Parkstone C1

4

out of

10

40%

John King

Parkstone C1

4

out of

10

40%

Jay Harvey

Masseys C1

4

out of

10

40%

Jim Reading

Balsall C

4

out of

10

40%

Harry Foulstone

Parkstone C2

4

out of

10

40%

Keith Lightfoot

Parkstone C2

4

out of

12

33%

Ron McGowran

C.T.K. C

4

out of

12

33%

Terry Jones

Masseys C2

4

out of

12

33%

Baz Kilcoyne

Masseys C2

4

out of

16

25%

Sid Seymour

Masseys C2

4

out of

16

25%

Sid Seymour

Masseys C1

3

out of

4

75%

Steve Brennan

Balsall C

3

out of

6

50%

Alfie Watkinson

Balsall C

3

out of

8

37%

Dave Bates

Parkstone C2

3

out of

8

37%

Francis Beechey

Parkstone C2

3

out of

8

37%

Nick Cunningham

Parkstone C2

3

out of

8

37%

Jaz Bains

Cheylesmore C

3

out of

12

25%

Conor King

Cheylesmore C

3

out of

12

25%

James McCafferty

Cheylesmore C

3

out of

14

21%

Aaron Lewis

Masseys C1

3

out of

18

16%

John Ross

Masseys C1

2

out of

2

100%

James Marshall

Balsall C

2

out of

8

25%

Brian White

Parkstone C2

2

out of

10

20%

Tony Plumb

Masseys C2

2

out of

12

16%

A. Duncan

Masseys C1

1

out of

2

50%

T.Weston

Masseys C1

1

out of

4

25%

Kal Mattu

Triumph C

1

out of

6

16%

Dave Bolsom

Cheylesmore C

1

out of

8

12%

Peter McTigue

Parkstone C2

1

out of

10

10%

Ashok Gill

Parkstone C1

1

out of

14

7%

Bill Short

Bell Green C

0

out of

4

0%

Dean Jowett

Balsall C

0

out of

4

0%

Steve Hallworth

Balsall C

0

out of

0

0%

Shane Radburn

Masseys C1

0

out of

0

0%

Adie Simpson

Masseys C1

0

out of

0

0%

Phil Moore

Radford C

0

out of

0

0%

Rob Hughes

Radford C

0

out of

0

0%

John Martin

Radford C

0

out of

0

0%

Steve Mundy

Masseys C2

0

out of

0

0%

Norman Harriman

Masseys C2

0

out of

0

0%

Ahmet Hassan

Masseys C1

0

out of

0

0%